A férfi kézilabda NB I rájátszásának 9. fordulójában Gyöngyösön lépett pályára a Ceglédi KK SE. A ceglédi csapat bravúros döntetlent ért el. A Nemzeti Sport tudósítása:

B. BRAUN GYÖNGYÖS–CEGLÉDI KKSE 25–25 (14–13)
Gyöngyös, 350 néző. V: Hargitai, Markó
GYÖNGYÖS: Tamási – Tóth Á. 1, SZALAFAI 4, Czina, Debreczeni 3, Varsandán M. 6, Bakos Gy. 3. Csere: HUDÁK (kapus), Nagy B. 3 (3), MÉNFŐI 2, Simon B., Koller, Sándor Á. 2, Csuka 1. Edző: Debre Viktor
CEGLÉD: Bősz – Országh 2, PERISICS 8 (2), BÍRÓ 7, Grbovics 3, Lepsényi 3, Lászlai 2.Csere: Bartucz (kapus), Antal, Tóth N., Gigler, Takács B., Hódi L. Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–2. 12. p.: 6–5. 18. p.: 9–7. 24. p.: 10–10. 36. p.: 17–14. 42. p.: 19–18. 48. p.: 19–21. 54. p.: 21–22
Kiállítások: 10, ill. 12 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/2
Debre Viktor: – Kiélezett mérkőzést játszottunk, az első félidőben mi, a másodikban a Cegléd volt jobb. Illett volna nyernünk, a végén egy figyelmetlenség miatt vesztettünk pontot.
Kökény István: – Igazságos eredmény született, megdolgoztunk érte.