Fordulatos mérkőzésen szerezte meg a két nagyon fontos bajnoki pontot a Ceglédi KK SE a Plerrel szemben. Talán a nagy tét miatt, de a szokásosnál többet hibázott a ceglédi csapat és hogy az első félidő 22. percében öt góllal vezetni tudjanak, legfőképp Bartucz remek védései kellettek. A második játékrészre feljavult a vendégek játéka és hét perccel a vége előtt már ők vezettek 22-19-re. Ebből az előnyből egy gólnyit meg tudtak tartani az utolsó másfél percre is, de Grbovic bravúros labdaszerzéseinek köszönhetően 3 gólt tudott szerezni az utolsó 80 másodpercben a Ceglédi KK SE és nyert.

CEGLÉDI KK SE – PLER BUDAPEST 26 – 24 ( 13 – 11 )
Cegléd 700néző V: Bonifert, Oláh V.
Ceglédi KK SE: BARTUCZ – Gigler 1, PERISIC 6(2), Bíró 4(2), GRBOVIC 5, Lepsényi 1, Hódi, Csere: Bősz(kapus), Antal 4, Takács B. 3, Tóth N. , Lászlai 2, Varga P.,  Vezetőedző: Kökény István
Pler Budapest: Babasafari – Gyene 2, LEIMETER 4 (1), Mikita J. 5, Kocsi 4, Kemény L., Auth, Csere: KRÁNICZ(kapus), Laurencz 1, Sinkovits, Mikita M. 1, Bak 3, Bohács 4. Edző : Hutvágner István
Az eredmény alakulása:5. perc: 1-1, 14.p.: 6-4, 22.p. 11-6, 35.p. 15-13, 38.p. 18-19, 29.p. 23-24
Kiállítások: 12 perc, ill. 14 perc
Hétméteresek: 4/4 ill. 3/1
MESTERMÉRLEG:
Kökény István: A második félidőben hátrányba kerültünk, de volt hite a csapatnak, hogy meg tudjuk fordítani ezt a meccset. Megküzdöttünk ezért a két pontért, amihez végül kellett egy kis szerencse is.
Hutvágner István: Egy már megnyert mérkőzést adtunk ki a kezünkből. Sajnáljuk! Fiatalság, bolondság…