Megint megcibálta a tigrisek bajszát a Ceglédi KK SE, de végül egy góllal alul maradt az Abonyban megrendezett bajnoki mérkőzésen. A Nemzeti Sport tudósítása:

Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC 23–24 (14–14)

Cegléd, 60 néző. V.: Andorka, Hucker

CEGLÉD: Kránitz – GYENE 7 (2), Kállai 1, JUHÁSZ K. 4, Spekhardt, Zakics 2, Németh B. 4

Csere: Tamási (kapus), Teleki 2, Vranac 1, Szepesi 1 (1), Kiss R., Tamási, Mazák 1
Edző: Nagy Károly

TATABÁNYA: BARTUCZ – Hornyák B. 2, Ancsin 2, Bozsovics 4, SIPOS 2, Debreczeni 1, Sunajko S. 3

Csere: Konecny (kapus), GYŐRI M. 7 (4), Ilyés, Balogh Zs. 1, Zdolik 2

Edző: Vladan Matics

Az eredmény alakulása. 7. perc: 3–3. 13. p.: 7–5. 22. p.: 11–8. 26. p.: 12–12. 38. p.: 17–15. 42. p.: 18–19. 49. p.: 21–23. 56. p.: 23–24

Kiállítások: 4, ill. 8 perc

Hétméteresek: 5/3, ill. 4/4

Nagy Károly: – Remekül játszottunk, de a végére elfogytunk, elfáradtunk, a rutinosabb Tatabánya felőrölt minket. A vereség ellenére maximálisan elégedett vagyok a játékosaimmal.

Vladan Matics: – A Cegléd az utolsó leheletéig küzdött, nagyon jól játszott. A második félidőben a remek kapusteljesítménynek és a jó védekezésnek köszönhetően tudtuk csak legyőzni őket egy nagyon jó mérkőzésen.