A férfi kézilabda NB I 21. fordulójában szombaton este a Csurgó jelenlegi otthonában, Nagyatádon lépett pályára a Ceglédi KK SE, ahol 38 percig élt a bravúr, majd a hazaiak elléptek a Ceglédtől. A Nemzeti Sport tudósítása:

CSURGÓI KK–CEGLÉDI KK SE 29–22 (10–11)
Nagyatád, 500 néző. V: Bonifert, Oláh V.

CSURGÓ: Bartucz – Gebhardt 2, CSAVOR 7 (2), Mota 2, Hadziomerovic 4, Faluvégi 4, Nagy M. 2. Csere: Székely (kapus), Herbert, Pordán 1, Gazdag 4 (1), Pazin 2, Dimitrievszki 1, Hanusz, Szkokán, Mikita. Edző: Sótonyi László

CEGLÉD: Bősz – Hódi, Lepsényi 1, Tóth N. 1, Borsos T. 2, Perisics 2, Bíró. Csere: Mojszilov (kapus), Sipeki, GRBOVICS 10, ORSZÁGH 6 (3), Kun, Müller, Megyeri, Karanovics. Edző:Kökény István

Az eredmény alakulása. 9. perc: 3–3. 13. p.: 6–5. 21. p.: 7–9. 26. p.: 10–10. 32. p.: 12–12. 36. p. : 13–13. 40. p.: 17–14. 43. p.: 19–15. 45. p.: 21–15. 50. p.: 24–16. 53. p.: 25–18. 57. p.: 26–20

Kiállítások: 10, ill. 16 perc

Hétméteresek: 4 /3, ill. 4/3

Sótonyi László: – A második félidőben megváltozott, jobb mentalitással és nagyobb sebességgel játszottunk. A helyzeteinket végre kihasználtuk, ez döntött.

Kökény István: – Az első félidőben azt játszottuk, amit elterveztünk, vezettünk, és tíz gólon tartottuk a Csurgót. A másodikban elfáradtunk, szétesett a játékunk, ezért lett sima a vége. Sajnálom, hogy megsérült a kapusunk, Bősz Dániel.