A K&H Férfi Kézilabda Liga rájátszásának negyedik fordulójában szombaton Komlón elszenvedte első vereségét a Ceglédi KK SE. A Nemzeti Sport tudósítása:

SPORT36 KOMLÓ–CEGLÉD 32–30 (19–12)

Komló, 800 néző. V: Horváth P., Marton

KOMLÓ: GRANIC – SZÖLLŐSI B. 5, Markovics 6 (3), JERKOVICS 5, TRKULJA 4, Sebestyén, SZANAD 6. Csere: Selymes (kapus), Szemikov 4 (1), Nagy Z., Marcsek, Szögi, Wéber 2, Pogics. Edző: Ratko Djurkovics

CEGLÉD: Abramovic – Megyeri 4, Andjelic, BÍRÓ B. 8 (3), GRBOVIC 5, Lepsényi 5, Hódi. Csere: Mojszilov, BŐSZ (kapusok), Tóth N. 1, Perisics, LÁSZLAI 5, Sipeki 2, Kun. Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 12. perc: 7–2. 21. p.: 15–7. 43. p.: 25–18. 54. p.: 28–24. 60. p.: 31–30

Kiállítások: 8, ill. 16 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 3/3

Ratko Djurkovics: – Végre szereztünk két pontot a rájátszásban, az első félidőben meg is látszott, hogy jól felkészültünk erre a találkozóra, de ekkor azt hittük, el is végeztük a dolgunkat. Ilyet nem szabad a folytatásban.

Kökény István: – Sajnos megint előjött a komlói szindróma, hogy az első negyedórában nem vagyunk a pályán. Egyedül a szívünket és a lelkesedésünket tettük oda, és ezzel az utolsó tizenöt percben még a pontszerzésre is volt esélyünk.