Egy fordulóval a K&H Férfi Kézlabda Liga alapszakaszának befejezése előtt Mezőkövesden lépett pályára a Ceglédi KK SE szerdán este, ahol nagy csatában vereséget szenvedtek. A Nemzeti Sport tudósítása:

MEZŐKÖVESDI KC–CEGLÉDI KKSE 29–25 (12–11)

Mezőkövesd, 600 néző. V: Bócz, Wiedemann

MEZŐKÖVESD: HOLLÓ – Kiss R. 1, ANTAL SZ. 10, Mekaru 3 (1), Trivkovic 2, HAJDU G. 4, SZEPESI 3. Csere: Balogh (kapus), Grünfelder 1, Radnic 2, Molnár F., Benis 1, Grigorjev 2, Füstös, Bozoljac, Nyitrai. Edző: Skaliczki László

CEGLÉD: Abramovics – Országh 2, PERISICS 7 (2), GRBOVICS 4, Bíró 2, Lepsényi, Hódi 2.Csere: Bősz, Mojsilov (kapusok), LÁSZLAI 4, Kun A., Tóth N., Sipeki, Andjelic 1, Imregi, Megyeri 3.Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–2. 14. p.: 4–3. 17. p.: 6–7. 21. p.: 9–8. 43. p.: 18–15. 45. p.:18–17. 49. p.: 21–19. 50. p.: 21–20. 56. p.: 25–23

Kiállítások: 6, ill. 16 perc

Hétméteresek: 2/1, ill. 4/2

Skaliczki László: – Óriási tétje volt a mérkőzésnek, ez pedig rányomta bélyegét mind a találkozóra, mind a játékra. Tanítványaimnak helyén volt a szívük, a látottak alapján megérdemelten nyertünk.

Kökény István: – Heroikus küzdelmet vívtunk, és nagyon sajnálom, hogy alulmaradtunk. Az utolsó percek kivételével végig partiban voltunk a hazaiakkal.