A férfi kézilabda NB I. vasárnapi játéknapján a Mol-Pick-Szeged csapatát látta vendégül a Ceglédi KK SE. Az európai szinten is az elitbe tartozó vendégek 12 góllal nyertek Cegléden, melyről Kökény István vezetőedző nyilatkozott:

– Az első és a második félidőben is volt 3-4 perc, amikor lerohantak minket és mindkétszer közé tettek 4-5 gólt. Összességében helyt álltunk, de ezek a 3-4 percek sajnos minden nagy csapat elleni mérkőzésen megvannak…

Ceglédi KK SE – Mol-Pick-Szeged 27 – 39 ( 12 – 18 )

Ceglédi gólok: Takács 9, Országh 3, Bíró 3, Lepsényi 3, Nikolicza 2, Antal 2, Pocsai 2, Lászlai 1, Hódi 1, Hegedűs 1

Az NB II.-ben versenyző Ceglédi KK SE juniorjai a Kecskeméti Főiskola csapatát fogadták a felnőttek felvezető mérkőzéseként. A 18!! gólos ceglédi győzelmet Jakab László edző értékelte:

– Nagyon jól összeállt a védekezés és nagyon jó volt a kapus teljesítmény is. A jó védekezésből lerohanás gólokat tudtunk szerezni. Láttam a srácokon, hogy végre élvezik a játékot. Gratulálok a társaságnak!

Ceglédi KK SE – Kecskeméti Főiskola DSE 38 – 20 ( 21 – 9 )

Ceglédi gólok: Imregi F. 8, Egyed 6, Müller 6, Sipeki 6, Szilágyi Z. 5, Bányai 4, Reznák 2, Komlós 1