A Férfi kézilabda NB I rájátszásának első fordulójában Mezőkövesden lépett pályára a Ceglédi KK SE., mely a hazaiak győzelmével zárult. A mérkőzés után Kökény István értékelte a találkozót :

– Nagyon rosszul kezdtünk védekezni.  Öt góllal nem lett volna szabad kikapnunk, ez a végeredmény nem tükrözi az egész meccs kimenetelét. Nagyon sok ziccert kihagytunk. A második félidő 19. percében még 19-18 volt az eredmény, majd a végére lett nagyobb különbség. Rengeteg kiállítás volt a mérkőzésen.

Mezőkövesdi KC – Ceglédi KK SE    27 – 22 ( 14 – 11 )

Ceglédi gólok : Perisic 9, Takács 4, Lászlai 3, Bíró 3, Tóth 1, Lepsényi 1, Antal 1,