A K&H Férfi Kézilabda Liga 20. fordulójának szombati játéknapján a Ceglédi KK SE itthon fogadta a Tatabánya csapatát. Kökény István vezetőedző előzetesében azt nyilatkozta, hogy  akár meglepetést is okozhat a Cegléd az erős kerettel rendelkező Tatabányával szemben. A bravúr közel ötven percig tartott, ugyanis addig nem tudtak egy gólnál nagyobb előnyt kiharcolni a vendégek.

CEGLÉDI KK SE – GRUNDFOS TATABÁNYA KC 26 – 30 (14 – 14)

CEGLÉD:  Abramovic – Lászlai, LEPSÉNYI 2, Tóth N., Bíró 4, PERISIC 4, Országh 4, Cserék: Bősz, Mojsilov (kapusok),  Borsos T. 2, Sipeki, GRBOVIC 6, Andelic 4, Hódi Edző Kökény István

TATABÁNYA: MIJATOVIC – VUJOVIC 6/2, BODÓ 7, Krsmancic 2, Dénes, Szöllősi 4, Pásztor Á. 4/1, Cserék: Diaz 1, Vaskó, Katzirz, Juhász 1, Harsányi 1, Crnoglavac 3, Mazak 1, Edző Vladan Matic

Cegléd 550 néző, vezette: Nagy, Túróczi

Az eredmény alakulása: 6.p.: 4-2, 11.p.: 5-3, 19.p.: 7-7, 26.p.: 10-10, 39.p.: 16-17, 44.p: 18-20, 55.p.: 22-26

Kiállítások: 16 ill. 12 perc

Hétméteresek:1/0 ill 3/3

MESTERMÉRLEG:

Kökény István: Az első félidőben tudtuk tartani a tatabányai rohamokat, majd a második félidőben olyan sokszor voltunk hátrányban a sok kiállítás miatt, amit nem tudtunk átvészelni. Felőrőlt minket a Tatabánya, de nem vallottunk szégyent.

Vladan Matic: Pont ilyen meccsre számítottam. Látszik, hogy a fél csapat nem volt együtt, ami miatt sok technikai hibával játszottunk, de a lényeg, hogy megvan a két pont.