A férfi kézilabda NB I 13. fordulójában a Vác csapatát fogadta a Ceglédi KK Se. Fontos meccs volt ez a Ceglédnek, hiszen a találkozó előtt azonos ponttal állt a két gárda a bajnoki tabellán. A CKK SE megnyerte a rangadót, így a szurkolók bizakodva várhatják az újabb hazai négy pontos mérkőzést 16-án pénteken a Komló ellen.

CEGLÉDI KK SE – VÁCI KSE  30 – 28 (17–11)

CEGLÉD: Pallag – Lászlai 2, BÍRÓ 6, Borsos 1, GRBOVIC  7(2) PERISIC 9(3), Gidai, Csere: BŐSZ, Mojszilov (kapusok), Tóth N. 1, Lepsényi 2, Hódi 1, Andjelic 1, Szabó, Edző: Nagy Károly

VÁC: Drissi – POPOVIC 8/4, Lendvay 2, Koller 2, Topic 3, Chychykalo 1, VASIC 6/1,, Csere: Vitáris (kapus), Törteli 3, Tyiskov, Pavlovic 1, Ménfői 1, Császár 1, Edző: Gúnya Péter

Cegléd, 700 néző. V: Dobrovits, Tájok

Az eredmény alakulása. 4. perc: 2-0. 10. p.: 4-4. 16. p.: 9-6. 27. p.: 14–10. 36. p.: 20–14. 47. p.: 24-19. 53. p.: 25–23

Kiállítások: 12, ill. 8 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 5/5

MESTERMÉRLEG:

Nagy Károly: – Nagyon gyengén védekeztünk, egész szépen támadtunk. Jó ellenfél volt a Vác, az utolsó pillanatig küzdöttek. A közönség szempontjából látványos mérkőzés kerekedett.

Gúnya Péter: – Dolgoztuk az első félidő hátrányát, küzdöttünk, hajtottunk végig a hatvan percben, de nem tudtuk utolérni a Ceglédet, gratulálok nekik!

Bősz Dániel: – A támadójátékunk nagyon feküdt, de a védekezésünk kissé hiányos volt. Jó érzés egy ilyen közönség előtt játszani. Van még egy meccsünk, amit ha megnyerünk, akkor jó pozícióban mehetünk karácsonyozni.

Vasic Marko: – Gratulálok a Ceglédnek! Sajnos mi nem játszottunk jól ahhoz képest, amilyen szintet tudunk…