A férfi kézilabda NB I. 21. fordulójában szerdán este a Balatonfüredet fogadta a Ceglédi KK SE a Gál József Sportcsarnokban.

CEGLÉDI KK SE – BALATONFÜREDI KSE 22 – 28 (10–13)

CEGLÉD: MOJSZILOV – Kecskeméti, Zobec 2(1), Davidovic 1, Spekhardt 1, Mikita, LÁSZLAI 4, Csere: Koncz (kapus), GÁBOR 6, Vuckovic, Schäffer 1, Pocsai 4(4), Juhász 2, Szabó, Hajdu, Hódi 1, Edző: Nagy Károly

BALATONFÜRED: FAZEKAS – Bóka 3, SZITA 6, Uelington, TOPIC 5, Kemény 2, Hornyák 3, Csere: Bősz ( kapus), Szöllősi B. 3, Máthé 1, Németh, Szemjonov 2, Déber 2(1), Orbán, Szöllősi O., Határ 1, Edző: Csoknyai István

Cegléd, 600 néző. V: Nagy, Túróczy

Az eredmény alakulása. 7. perc: 3-2, 16. p.: 6-7, 27. p.: 10-10, 38. p.: 12-16, 44. p.: 14-19, 48. p.: 16–24

Kiállítások: 10, ill. 6 perc

Hétméteresek: 5/5, ill. 3/1

MESTERMÉRLEG:

Nagy Károly: – Gratulálok a Balatonfürednek, szervezetten, okosan játszottak. Nekünk két nap kevés volt ahhoz, hogy egy tisztességes meccset tudjunk ellenük játszani.

Csoknyai István: –Fáradtan kezdtük a mérkőzést, bennünk voltak az elmúlt hét utazásai, fáradalmai. A 20. perctől sikerült felvenni azt a ritmust, amivel idegenben lehet nyerni, de a védekezésünk és a kapus teljesítmény végig rendben volt.