A K&H Férfi Kézilabda Liga rájátszásának szerdai játéknapján az Orosháza csapatát fogadta a Ceglédi KK SE a Gál József Sportcsarnokban. Az első félidőben a vendégek domináltak és semmit sem engedtek megvalósítani a Cegléd taktikájából. Eladott labdák, kihagyott helyzetek, elpuskázott hetesek és védekezési hibák jellemezték a Ceglédi KK SE játékát. A közönség már a 16. percben ébresztőt skandált és az ébredés be is következett a 35. percben. 11-20-as állásnál végre jött a fordulat és a Cegléd parádés 24 percet produkálva 13-4-re nyerte ezt az időszakot.  Egy perccel a vége előtt még vezettünk is egy góllal, de a lefújáskor meg kellett elégednünk a sírból visszahozott egy bajnoki ponttal.

CEGLÉDI KK SE  – OROSHÁZI FKSE-LINAMAR  27 – 27 ( 10 – 16  )

CEGLÉD:  Abramovic – LÁSZLAI 4/1, Andelic 2, Bíró 4, Tóth N. 1, Perisic 2, ORSZÁGH 6/1, Cserék: BŐSZ (kapus), LEPSÉNYI 4, Sipeki 1, Grbovic 3, Hódi,  edző Kökény István

OROSHÁZA: Herjeczki – Pásztor M. 1, Németh G. 2, ZABIC 3, Milas 2, BUDAY 4/3, Németh L. 2, Cserék:Miklós(kapus), Varsandán, Mazic 1, RADOJEVIC 8, Tárkányi 2, Cemas 2, Suhonjic, Edző Vladan Jordovic

Cegléd 750 néző, vezette: Hargitai, Markó

Az eredmény alakulása: 4.p.: 0-2, 10.p.: 2-5, 15.p.: 2-8, 20.p.: 6-9, 26.p.: 7-13, 35.p.: 11-20, 41.p.: 16-21, 50.p.: 22-24, 51.p.: 24-24, 56.p.: 25-26, 59.p.: 27-26

Kiállítások: 4 ill. 8 perc

Hétméteresek:5/2 ill 3/3

MESTERMÉRLEG:

Kökény István: Nagyon rosszul kezdtünk és ez az első félidő végéig tartott. A második félidőben csodaszámba ment, hogy mínusz kilencről fel tudtunk állni, ami azt bizonyítja, hogy van szívünk és van akaratunk, amihez ebben az időszakban remek egyéni teljesítmények is párosultak.

Vladan Jordovic: Negyven percig fantasztikusan játszottunk, majd sok ziccert hagytunk ki, kettős emberhátrányban maradtunk, Zabic piros lapot kapott, Milas megsérült. Jó karaktert mutatott a csapat, gratulálok a játékosaimnak!