A férfi kézilabda NB I rájátszásának szombati játéknapján a Plerhez látogatott a Ceglédi KK SE és nyert. A ceglédi csapat zsinórban negyedik mérkőzését nyerte és tovább erősítette kilencedik helyét a bajnoki tabellán. A cegledhandball.hu beszámolója a mérkőzésről:

Újabb nagy mérkőzésen van túl a Cegléd csapata! Az első félidő bravúros teljesítménye meghatározta a meccs második félidejét is. Az első félidő 24. percéig 100%-os lövő statisztikát hoztunk, lelkes, jó védekezés mellett. Az első játékrészben Bartucz is jó formát mutatott. A második szakaszban Bősz védett 50% felett, ha az utolsó 15 percet nézzük, 60%-os volt teljesítménye. Ekkorra már látszódott a csapatokon az első félidő fáradtsága, de szerencsére így is színvonalas, jó játékot láthattunk. Volt csapata ellen Lepsényi kiemelkedően szerepelt.

A Nemzeti Sport tudósítása:

PLER BUDAPEST–CEGLÉDI KK SE 29–31 (14–16)

Lőrinci sportcsarnok, 400 néző. V: Bán, Szloska
PLER: Kránitz – Laurencz 2, LEIMETER 6 (3), Bak 3 (1), Kocsi 2, Mikita J. 3, Bohács. Csere:Váczi, Babaszafari (kapusok), Sinkovits 2, KEMÉNY 6, Tóth P. 2, Auth 3. Edző: Hutvágner István
CEGLÉD: BŐSZ – BÍRÓ B. 3, Sipeki, Tóth N. 1, Grbovic 4, LEPSÉNYI 9, Lászlai 1. Csere:Bartucz (kapus), Országh 3, Perisic 4, Takács B. 2, Hódi 1, Nikolicza, VARGA P. 3. Edző:Kökény István
Az eredmény alakulása. 5. perc: 4–2. 11. p.: 6–6. 21. p.: 7–12. 27. p.: 12–14. 36. p.: 17–20. 44. p.: 23–23. 50. p.: 24–28. 55. p.: 29–29
Kiállítások: 4, ill. 14 perc
Hétméteresek: 7/4, ill. –
Hutvágner István: – Nagy csatában, nagyon fontos mérkőzést buktunk el. Megpróbáljuk a lehetetlent.
Kökény István: – Néhányszor lett volna alkalmunk simává tenni a mérkőzést, ám a hazaiak hősiesen küzdöttek, mindig fel tudtak zárkózni. Örülök annak, hogy a végjátékban mindenki tudta mi a feladata, és meg is oldotta.