Ötödik alkalommal került megrendezésre Cegléden a Szent István Kupa, melyen a vendéglátó Ceglédi KK SE ifjúsági csapata mellett a Gyöngyös,  a Dabas és a Székelyudvarhely korosztályos csapatai vettek részt. A ceglédi mérkőzések eredményei:

CEGLÉDI KKSE – GYÖNGYÖSI KK 28-32 (13-16)  Ceglédi góllövők: Peszeki 3,Komlós 2,Mészáros 2,Lukácsi 1,Földi 2,Müller 5,Imregi 8,Apró 5

Jakab László: Parázs csata után nem vallottunk szégyent. Több jó egyéni teljesítményt láthattunk. Gratulálok a csapatnak!

DABAS VSE – CEGLÉDI KK SE 36 -27 (14 – 14) Ceglédi góllövők:Peszeki 3,Komlós 3,Mészáros 2,Földi 3,Müller 7,Imregi 6,Apró 3

Jakab László:Húsz perc jó játék után elkezdtünk kapkodni,rengeteg ziccert hagytunk ki. A második félidőre felőrlődtünk,elfáradtunk a szűkös keretünk miatt.Gratulálok a Dabasnak.

SZÉKELYUDVARHELYI KC – CEGLÉDI KKSE 33-22 (17-12) Ceglédi góllövők:Komlós 1,Lukácsi 1,Elekes 1,Földi 3,Müller 9,Imregi5,Szilágyi 1,Apró 1

A Ceglédi KK SE utánpótlás csapata a negyedik helyen végzett.