A férfi kézilabda Magyar Kupa 4. fordulójában kedden este a Csurgói KK-t fogadta a Ceglédi KK SE. Izgalmas és fordulatos mérkőzést láthatott a Gál József Sportcsarnokba kilátogató 400 szurkoló. A Cegléd az első félidőben végig meccsben volt a remek védekezésének köszönhetően. Többször is három gólos hazai előnyt mutatott az eredményjelző, de a kimaradt ziccerek miatt fordítani tudott a Csurgó, sőt a 39. percben már öt góllal vezettek. A Cegléd nem adta fel, ledolgozták a hátrányt, majd két góllal újra átvették a vezetést a fiúk, de az utolsó öt percben már csak egyszer találtak be a vendégek kapujába. 24-24-el zárult a parázs találkozó, így vereség nélkül esett ki a Ceglédi KK SE a Magyar Kupából. Nagy Károly vezetőedző:

– Voltak szakaszok, amiket bután játszottunk le, sok ziccert hibáztunk, amikor eltudtunk volna lépni. Nagy hátrányba kerültünk, majd visszavettük a vezetést, de megint elrontottuk a végjátékot, mert nem vagyunk elég érettek, nem vagyunk még kész. Nagyon sajnálom, mert megérdemeltük volna a továbbjutást.

Ceglédi KK SE – Csurgói KK 24 – 24 ( 12 – 13 )

Cegléd: PALLAG – Lászlai 1, Grbovic 3, Borsos 3, Dávid, Radovic 4/2, PERISIC 7, Csere: Bősz(kapus), Bíró 1, Megyeri, Hódi 2, Szabó 1, Andjelic 2, Tóth K., vezetőedző Nagy Károly

Csurgó: Balogh – Radnejovic 3, Mikita, Oslak 2/1, HADZIOMEROVIC 5, Astrashapkin 4, Hornyák 3, Csere: Bartucz(kapus), Géczi, Faluvégi 1, Hanusz 4, Palin 1, Jerebie 1, vezetőedző Sótonyi László

Cegléd, 400 néző, vezette Hargitai, Markó

Az eredmény alakulása: 5.p.: 3-1, 9.p.: 6-3, 17.p.: 8-7, 23.p.: 8-11, 39.p.: 13-18, 47.p.: 19-19, 51.p.: 21-19, 55.p.: 23-22

Kiállítások: 14, ill. 10 perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 2/1