Egy szoros vereség és két győzelem a csapatbajnokságokban,újonc leány siker Dunakeszin az asztaliteniszezőknél.
Pest Megyei Bajnokság
Szuperinfó-CVSE III.- Dunaharaszti II. 16:2
Győztek:Szalkai Attila 4,Ócsai Máté 4,Velkey József 3,Oros Imre 3 illetve a Szalkai-Oros valamint a Velkey-ócsai párosok. Az első és a második helyezett találkozott de ez nem látszott a játékon.Simán nyert  a hazai csapat és toronymagasan vezeti a bajnokságot.
NB I.

Szuperinfó-CVSE I.- ATSK Szeged I. 8:10
Győztek:Kovács Sebestyén 3,Bogádi Imre 2,Biedermann Dániel 1,Bartus Csaba 1 illetve a Kovács S.-Bogádi I. páros
Fájó vereség született az első csapatnál hiszen számos alkalom nyílt arra hogy akár fordított eredmény szülessen.Az első forduló pont az ellenfél legjobbja Bohács Gábor ellen Bartus Csabának 2:0 és 6:1-e volt de sajnos 14:12-re elbukta azt a játszmát de a döntő szettben is volt meccslabdája. Biedermann Dani  három mérkőzése is döntő játszmában -ebből kettő 9:11 arányban- dőlt el és nem az ő javára. Most sem igazán a játékon múlt a győzelem.
Jövő héten a Kecskemét ellen lehet javítani.
NB II.
Szuperinfó-CVSE II.- Szentes 10:8
Győztek:Molnár Gergely 4, Bozsó Norbert 3,Péter  Aladár 1,Koroknay Tamás 1 illetve a Molnár G.-Koroknay T. páros
Magabiztos győzelem született 2. csapatunknál. A végeredmény nem ezt mutatja de már 10:5-re is vezetett a ceglédi együttes, így belefért a végén a pár vereség.
Farsang Kupa Dunakeszi
Újonc fiú: legjobb 8 közé került Hörömpő Ferenc, Fenyvesi Attila
Újonc leány I.Kecskeméti Cintia
Utánpótlás versenyt rendeztek Dunakeszin ahol újonc korcsoporttal képviseltettük magunkat.A 21 újonc résztvevőből kis szerencsével a fiúknál is születhetett volna érem. Hörömpő Ferenc a későbbi győztestől, Fenyvesi Attila a másodiktól kapott ki. Kecskeméti Cintia magabiztosan nyerte az újonc leány versenyt.