A CVSE asztaliteniszezői az NB I.-ben és az NB III.-ban küzdöttek bajnoki pontokért. Gergye Zoltán tudósítása:

A múlt héthez hasonlóan az NB-s csapatoknál egy döntetlen és egy győzelem született, csak most fordított leosztásban. Az NB I-es csapat a KSI otthonában szerzett egy pontot  az NB III-asok pedig hármat Vácon egy sima győzelemmel.

Eredmények:

NB I.

KSI I.- Szuperinfó- CVSE I. 7:7

Győztek:Zakar Kristóf 3,Medvegy Ákos 2,Gergye Zoltán 1 és a Medvegy-Gergye páros.

Majdnem  ismét sikerült 2 páros győzelemmel kezdeni,sajnos döntő játszma 5:2 ről kapott ki a másik egységünk.Végig szorosan alakult a mérkőzés. Medvegy Ákos magabiztosan nyert 2 meccset,Zakar Kristóf  utolsó meccsén 1:2 szett állásról két meccslabdát hárítva(8:10) nyert így lett 6:6 .Nagy Sándor döntő játszma 6:2! re is vezetett de sajnos kikapott.Végül 6:7-es állásnál Gergye Zoltán nyerni tudott, így sikerült idegenben az egy pontot hozni.

NB III.

Váci Reménység II.- Szuperinfó CVSE II.  3:15

Győztek:Szalkai Attila 4,Tótin Kristóf 4,Török István 3,Bánfi Balázs 3 és a Szalkai – Török páros

A vártnál simább győzelem született Vácon.Szalkai Attila és Tótin Kristóf is veretlen maradt az utolsó pillanatban beugró Bánfi Balázs és Török István három győzelme is nagyszerű eredmény.A Dunaharaszti elleni döntetlen után önbizalom növelő siker jót tett a fiúknak.