Pest Megyei „A” Bajnokság

Szuperinfó-CVSE III.- Váci Reménység III. 16:2

Győztek:Péter Aladár 4, Varga Attila 4, Szabó Márk 3, Hörömpő Ferenc 3, valamint a Péter A-Szabó M. és a Varga A.- Hörömpő F. párosok.

A váci együttes 3, a ceglédi 2 utánpótláskorú játékossal állt fel.Az egyértelmű győzelem mellet biztató volt fiataljaink játéka.

NB II.

Kecskeméti Spartacus I – Szuperinfó-CVSE II. 16:2

Győztek:Koroknay Tamás 1, Szalkai Attila 1

Mivel az NB I-es csapatból Both Levente kiújuló vállsérülése miatt nem tudott
játszani az első csapatnál, ezért Szelei Szabolcsot az NB II-es együttes legjobbját kellett a helyére tenni. Bozsó Norbert munkahelyi,Ócsai Máté a címben olvasható okok miatt nem léphetett asztalhoz a listavezető ellen. Két (kis)újonc korú játékos Fenyvesi Attila és Tótin Kristóf mutatkozhatott be az NB II-es bajnokságban így papírforma eredmény született a listavezetővel szemben.

NB I.

Szuperinfó-CVSE I. – Gödöllő I . 8:10

Győztek:Bogádi Imre 2,Szelei Szabolcs 2,Biedermann Dániel 2,Molnár Gergely 1 valamint a Molnár-Biedermann páros.

Maratoni csatában végig kiélezett küzdelemben de sajnos pont nélkül zárt az első csapat a rangadón.A legjobb mérkőzést az egyéni mérkőzések első körében  Bogádi Imre  és Martinecz Gyula vívta látványos hosszú labdamenetekkel tarkítva.Sajnos döntő játszma 11:8 ra a gödöllői nyert. Szelei Szabolcs két győzelme dicséretre méltó, Molnár Gergely és Biedermann Dani a szokásosnál gyengébb napot fogott ki és így nem sikerült nyerni.

Országos Újonc Top 12 Ormai László Sportcsarnok

3.Ócsai Máté Szuperinfó-CVSE

Harmadikként vágott neki a versenynek Máté aki két könnyed győzelem után  KSI-is riválisát is legyőzte 3:2 arányban.A következő, második kiemelt elleni meccsen nem volt esélye de az 5. meccsét is simán hozta majd balkezes BVSC-es játékos ellen meghúzódott a lába de végül 3:2 arányban nyert. Az utolsót már nem bírta. Az első nap mérlege 5 győzelem 2 vereség lett. A második nap sikerült kipihenni a sérülést és így egy kivételével minden meccsét megnyerte így hozta a „kötelezőt” Két olyan játékos előzte meg akik 2016 január 1-től már serdülők, Máté még jövőre újonc így ranglistavezetőként várhatja a következő évet. A következő hétvégén a serdülő TOP 12-ben bizonyíthat, mint meghívott játékos.