Pest Megye Bajnokság
A Gödöllő 3. a Cegléd 5 volt a mérkőzés előtt.Koroknay Tamás simán játszma veszteség nélkül nyerte a meccseit, az ellenfél többnyire védekező stílúsú játékosai „feküdtek” neki .Ellentétben a fiatal Velkey Józsefnek aki kicsit türelmetlenül játszott ellenük.Bozsó Norbert is kitett magáért 3 győztes meccsévelés Kecskés Gyula hősies győzelme melyet döntő játszma 6-10-es hátrányból fordított meg, kellett a pontmentéshez.
Gödöllő II – Szuperinfó CVSE II. 9:9

Győztek:Koroknay Tamás 4,Bozsó Norbert 3,Kecskés Gyula 1,Velkey József 1
Országos Újonc TOP 20-ak Asztalitenisz Bajnokság Bp. Ormai László Sportcsarnok

Eredmény:

4.Velkey József Szuperinfó- CVSE (9 győzelem,3 vereség)
A hétvégén a legkisebb(U14 és alatti) korosztály legjobb 25 leány és fiú játékosa mérte össze tudását Budapesten.A Ceglédi szineket Velkey József képviselte aki 7. volt a ranglistán  verseny előtt.
A szombati napon csoport küzdelmek során ő szolgáltatta a legnagyobb és legkellemesebb meglepetést.Taktikus játékkal megverte a ranglista vezető András Csabát(BVSC) 3:0 arányban.Az első nap után 5 győzelem  1 vereség ellenében (ami elkerülhető lett volna) vezette a versenyt.
Másnap további 6 meccs várt rá.Itt is szépen teljesített hiszen csak kettő vesztett.A legjobb és leglátványosabb mérkőzését Pásztor Mátéval(BVSC) vívta, nagy csatában 3:2 -re a döntő játszmában 11:9 arányban nyerte meg azt.
Körbeverés alakult ki ahol is a 3.4 helyezettnek is 3 veresége volt csak az egymás elleni mérkőzés miatt lett 4. Józsi.A győztes Andrást és második Pásztort is legyőzte ami azt jelenti hogy a mezőny nagyon kiegyensúlyozott és a köetkező ranglista versenyeken bármilyen eredmény elképzelhető.