A keleti csoport 2. és 3. csapata találkozott amely igazi rangadónak ígérkezett Cegléden.
Pedig milyen jól indult… mindkét párost sikerült nagy csatában megnyerni majd Kovács Sebestyén megverte a védekező stílusú örökifjú Leinwébert.
Katona Gergő már 2:0 ra is vezetett ellenfele-a szintén rutinos- Nagy Miklós ellen, de az nyert egy szettet majd megtáltosodott és nagy csatában fordított.
Az eredmény így 4:0 helyett 3:1-re alakult. Mint utóbb kiderült ez volt a fordulópont a mérkőzésen az ellenfél elhúzott és 10:5-ig meg sem állt.Az utána következő győzelmek már csak szépségtapasznak mondhatók.Sajnos a mieink nem hittek igazán a végső sikerben és a rutinos ellenfél ezt ki is használta.A döntő játszmás mérkőzések nagy részét is elvesztettük.

A jövő hétvégén szombaton, a Borsod volán ellen lehet javítani Miskolcon,ami valószínű hogy a 3.helyet eldöntő mérkőzés lesz.
Szuperinfó – CVSE I. – Szécsény SE 8:10

Győztek:Kovács Sebestyén 2,Katona Gergely 2,Bogádi Imre 1,Bartus Csaba 1
illetve a Katona-Bartus és Kovács-Bogádi párosok.
Női NB I.
Nem volt egy súlycsoportban a két csapat,a régi tapasztalt játékerőből álló Vecsési együttes ellen csak felvillanásaink voltak.

Szombaton 22-én Dunaújváros lesz az ellenfél idegenben,akik ellen mindenképp győzelem a cél.
Szuperinfó CVSE I.- Vecsés SE I. 2:16

Győztek:Orosz Adrienn 1,Tóth Ildikó 1
Férfi NB III.
Kakucs SE I. – Szuperinfó CVSE II.   4:14

Győztek: Bozsó Norbert 4,Péter Aladár 4,Koroknay Tamás 3,Schmidt Máté 1 illetve a Bozsó-Péter és Koroknay-Schmidt párosok

Továbbra is szárnyal az NB III-as csapat amely töretlenül halad a bajnoki cím felé!