BVSC Évadnyitó Nemzetközi Utánpótlás Ranglista Verseny Budapest

U13 összevont

5.hely: Velkey József(Szuperinfó-CVSE)
32 közé került jutott Szabó Márk(Szuperinfó-CVSE)
48 között végzett Orbán  Kabdebó Aba(Szuperinfó-CVSE)

Az újonc korcsoportos versenyszámmal kezdődött a szokásos évadnyitó.A legkisebbek között (U11) indult Ócsai Máté(U10) aki peches sorsolásnak köszönhetően egy erősnek mondható Kézdivásárhelyi játékossal került össze 3:1 arányban alul maradt így nem jutott tovább a csoportjából.
Szabó Márk már szerencsésebb volt hiszen az ő korosztályában 2 továbbjutó volt, így egy győzelemmel bejutott a 16-os főtáblára.
Az összevont kategóriában 112 – en indultak, itt 4 versenyzőnk is érdekelt volt.Orbán-Kabdebó Aba megnyerte 4-es csoportját kiváló játékkal, csak bejátszásra kényszerült és szarvasi ellenfelével nem bírt.Szabó Márk is csoportelsőként végzett és automatikusan főtáblás lett.
Velkey József ranglista helyezésének megfelelően nem kellett selejtezőt játszania két könnyebb ellenfélen túljutva a jelenlegi ranglista vezető András Csabával játszott.0:2-es hátrányból felállva egy izgalmas és szoros meccsen 3:2-re kapott ki minimális különbséggel 12:10 re a döntő szettben.

Serdülő versenyszám

páros:Legjobb 16 Velkey J-Schmidt M.(Szuperinfó-CVSE)

egyéni:32 közé került Schmidt Máté(Szuperinfó-CVSE)
          16 között végzett Velkey József(Szuperinfó-CVSE)

Itt is több mint 100 induló volt és versenyzőink reálisnak mondható eredményt értek el.Egyéniben csoportelsőként feljutottak a 32-es főtáblára ahol még egy mérkőzést tudott nyerni Velkey József.Máté szoros mérkőzésen 4:3 arányban maradt alul kecskeméti ellenfelével szemben.

Ifjúsági versenyszám

páros:Legjobb 16 Kramarics G (Univer Kecskemét)-Kovács S.(Szuperinfó-CVSE)
egyéni:Legjobb 16 Kovács Sebestyén(Szuperinfó-CVSE)

A későbbi győztestől kapott ki az alkalmi páros így tulajdonképp a 9. helyen végeztek a 64-fős mezőnyben.
A főtábláról induló Kovács Sebestyén a sorsolás szeszélye folytán a 2.körben a 2. kiemelttel  játszott, de nagyon kicsin múlott a meglepetés. 3:1-re is vezetett a játszmákat illetően és meccslabdái is voltak de sajnos a meghatározó meccs szituációkban rossz döntéseket hozott így 4:3 ra kikapott.Győzelme esetén valószínű hogy érmes a versenyen hiszen könnyebb ellenfél következett volna.