Előrehozott mérkőzést játszott a két együttes mivel Kovács Sebestyénnek a Cegléd ifjúsági korú játékosának az adott fordulóban Top 12 országos versenye lesz. A két együttes legendásan nagy csatát vív egymással már évek óta,természetesen ez most sem volt másképp.Az ellenfél erre a szezonra leigazolta London győztes paralimpikonját Pálos Pétert aki nagy erőssége lett,lehet a Miskolci együttesnek.(Ellenünk csak egyet nyert)
A párosok után úgy álltunk 1-1 re hogy a Bartus Csaba-Katona Gergely párosunk a döntő játszmában 0:5 ről fordított 10:7-re is vezetett de végül kikapott. Ezek után Bartus Csaba és Kovács Sebestyén vezérletével sikerült elhúzni 8:4 majd 9:5 is volt az eredmény, azért a végén lehetett izgulni nehogy csak döntetlen legyen. A döntő játszmás mérkőzések nagy részét sikerült megnyerni, ez billentette a mérleg nyelvét a ceglédi csapat felé.
Szuperinfó-CVSE I. – Borsod Volán SE I. 10:8
Győztek: Bartus Csaba:3,Kovács Sebestyén:3,Katona Gergely 2,Bogádi Imre 1 illetve a Bogádi-Kovács páros.
Női NB I.
Szuperinfó-CVSE I.-Pénzügyőr SE I 3:15
Győztek: Fórizs Dorottya 1,Tóth Ildikó 1 és a Fórizs-Tóth páros

Tartalékosan álltunk fel Orosz Adrienn ifjúsági OB vett részt. Játékával csak szorosabbá tudtuk volna tenni a mérkőzést a bajnokság megnyerésére  is esélyes pesti csapat ellen. A reális eredmény nem ez volt, mert Dottynak és Ildinek is 2-2 döntő játszmás mérkőzése is volt ami ide is jöhetett volna.A mérkőzésen bemutatkozott a 11 éves Kecskeméti Cintia akinek kiváló tapasztalatszerzés volt az összecsapás.
Ifjúsági(U-18) OB Kecskemét
Eredmények:

Egyéni leány: legjobb 32 közé került Orosz Adrienn(U-15)
fiú:legjobb 16 közé került Kovács Sebestyén(U-16)
páros legjobb 8 Kovács S.-Kramarics Gergely (Kecskemét)
A legrangosabb hazai megmérettetésen 65 leány és 80 fiú versenyző indult.
A csoportküzdelmek után Adrinak- hiába nyerte meg mindhárom mérkőzését- még egy meccset kellet játszani a főtáblára kerülésért.Kellemes meglepetésre a jóval esélyesebb (papíron) statisztikás serdülő válogatott Korda Kitty-t sikerült legyőzni remek játékkal.Ezután ismét statisztikás ellenfél következett ahol már a rutin győzedelmeskedett. Kovács Sebestyén párosban érte el a legjobb eredmény a későbbi döntős párostól kaptak ki.Az egyéniben a sorsolás megint a későbbi finalistával hozta össze.Itt csalóka a 4:1-es vereség minden játszma szoros volt de Szudi Ádám döntő pillanatokban érvényesítette rutinját.