Nem mindennapi küzdelmet és nagy csatákat láthatott aki meglátogatta a hétvégén  rendezett NB I-es illetve NB II-es harmadik fordulót  az asztaliteniszezőknél a CVSE sportcsarnokban. Minden idők egyik legizgalmasabb mérkőzését játszotta az első csapat a szomszéd Kecskemét együttese ellen akik az utóbbi években nagy riválisa a mieinknek. Pocsékul kezdtünk hiszen az első két kör után 2:5-re álltunk ráadásul olyan mérkőzések mentek el amiket ide számítottunk.Az első reménysugár a felzárkózásra Bogádi Imre döntő játszmás győzelme a védekező stílusú Kramarics ellen 3:6-os állásnál történt. Ennek ellenére a kiválóan játszó Kecskemét 8:5-re is vezetett már.Ekkor Biedermann Dani 0:2-es hátrányról meccslabdákat megfordítva győzött a védő ellen és az addig gyengélkedő Kovács Sebestyén az addig hibátlan hármat nyerő Pengő Gábort győzte le.Természetesen ekkor még Bogádi Imrének és Bartus Csabának is volt egy mérkőzése.Imi 3:0-ra nyert,Csaba meccse maga volt a horror.A végső mindent eldöntő játszmában 10:7-re is vezetett de az ellenfél feljött és meccslabdája is volt,amit sikerült hárítani.Végül 13:11 neki és a csapat nyert. A 18 mérkőzésből 8 döntő játszmával ért véget ebből 6-ot mi nyertünk.Négy és fél órás küzdelemmel rengeteg fordulattal és izgalommal,sajnálhatja aki kihagyta…

Óriási szívvel és akarattal sikerült nyerni. Ez a meccs is megmutatta, hogy soha nem szabad feladni és mindig küzdeni kell!

Eredmények:

NB I. : Szuperinfó-CVSE I. – Univer Kft Kecskemét ASE 10:8

Győztek:Bogádi Imre 3,Biedermann Dániel 2,Kovács Sebestyén 2,Bartus Csaba 2
illetve Kovács S-Bogádi I. párosok
Dél Pest Megye B:  Maglód III.- Szuperinfó CVSE III. 3:15

Győztek:Szalkai Attila 4,Velkey József 4,Ócsai Máté 4,Oros Imre 1 illetve az Oros I.-Szalkai A. és Velkey J.-Ócsai M. párosok
NB II. : Szuperinfó CVSE II.- Kisújszállási ASE        11:7

Győztek:Molnár Gergely 4, Bozsó Norbert 3, Péter Aladár 1,Koroknay Tamás 1 illetve a Bozsó N.-Péter A illetve a Molnár G.- Koroknay T. párosok
A párosok győzelme után sikerült 5:2-re ellépni majd tartani az előnyt.Gergő 4 győzelme inkább küzdelmes mint szép. Egyik mérkőzését 1:2 szettállásról és 3:8 poénhátrányból fordította meg.Sok szoros játszma volt: Péter Aladár első győzelme Ágoston ellen-döntő játszma 12:10- sokat nyomott a latba a végelszámolásnál.