Cegléden került megrendezésre a Közép-Magyarországi Régiós Újonc és Serdülő Asztalitenisz Verseny, melyen a CVSE sportolói kiváló eredményeket értek el. Gergye Zoltán tudósítása:

Nagyszerű eredményeket értek el játékosaink a vasárnapi régiós újonc és serdülő versenyen, melynek ismét Cegléd adott otthont. A sok remek teljesítmény mellett Ungureán Dorka két aranyérme mindenképp említést érdemel.A serdülő versenyszám döntője nagyszerű fordulatos mérkőzést hozott a budaörsi Csíszár Lili ellen.A döntő játszmában Dorka már 5:2 re is vezetett de ellenfele fordítani tudott.Végül remek versenyzéssel 11:9 re hozta a mérkőzést és ezzel a második aranyérmét is.A fiúknál két házi döntő is volt.Olgyay Barnabás remek meccsen hátrányból fordítva nyert Unghváry András ellen Hörömpő Ferenc viszonylag sima 3 játszmában győzött Tótin Kristóf ellenében.