Fèrfi OB I/B

BVSC- Zugló – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület 11 – 10

Góllövők: Simon Gábor 4, Kutasi Rómeó 2, Szebenyi Szabolcs, Hajek Zsombor,  Ujházy Andor, Varga Sándor

Munkácsy Róbert edző: Az első ès második meccsen léptünk egyet- egyet előre, a BVSC ellen egyet hàtra, folytatjuk a munkát.

Leány gyermek:

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – Fehèrvár Póló Sp. 9 – 14

Góllövők; Rocska Lilla 4, Mátè Diána 3, Kuthy Csenge, Takács Kata

Tankó Dorina edző: Első hazai mérkőzésünkön az izgalom miatt sok apró hibát vétettünk, így az ellenfél az első negyed végére már 3 góllal vezetett. Az ezt követő negyedekre már jobban felpörögtek a lányok. A mérkőzés során jó volt látni, hogy a nemrég tanultakból jó megoldások születtek. Sok-sok munka vár még ránk. Jövő hétvégén újra hazai pályán játszunk, remélhetőleg kevesebb izgalommal.

Fiú Gyermek

HVSC ( Hódmezővásárhely) – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület  19 – 6

Góllövők; Szilágyi Márk 5, Milus Dávid

Horváth Viktor edző: Jobb volt az ellenfèl, van hova fejlődnünk!

Fiú Serdülő

HVSC ( Hódmezővásárhely) – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület 12 – 10

Ceglédi góllövők; Zsíros Botond 4, Kiss Bálint 3, Szitkó Roland 2, Juhász Lajos

Zám Attila edző: A mèrkőzès első kèt negyedèben felváltva estek a gólok ès az eredmèny is döntetlen volt, de a 3 – 4. negyedben a csapat elfáradt az erősebb ellenfèllel szemben, így végül Hódmezővásárhely csapata nyerte a találkozót. A mèrkőzèsen kiemelkedően teljesített Zsíros Botond.

Fiú Ifjúsági

HVSC ( Hódmezővásárhely) – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület   18 – 19

Ceglédi góllövők; Sági Marcell 6, Simon Gábor 6, Jakab Mátè 2, Kiss Bálint 2, Szitkó Roland, Rozsnyay Márk

Juhász Benjamin edző: Az első kèt negyedet papírforma szerint hozta a csapat. A 3. negyedtől kapkodtunk ès apró hibáinkat kihasználva az ellenfelünk felzárkozótt. A mèrkőzès vègèn a csapatok felváltva lőttèk a gólokat, ezèrt a rendes játèk időben 14 – 14 lett a vègeredmèny. A szabályok szerint utánpótlás bajnokságban nincs döntetlen ès a mèrkőzès kimenetelèt büntető párbaj dönti el.  A párbajt 5 – 4- es arányba megnyertük. Gratulálok a csapatnak!!