Fèrfi OB1/B

DVSE (Debrecen) – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület-UVSE     11 – 5

Góllövők: Kutasi Rómeó Dávid 2, Hajek Zsombor, Simon Gábor, Rozsnyay Márk

Munkácsy Róbert edző: Támadó játèkunk csődöt mondott, sem a gólhelyzeteinket, sem az emberelőnyös  helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani.

Fèrfi OB II.

MVLC (Miskolc) – Czeglèdi Lamantinok   17 – 8

Góllövők: Türei Zsolt 3, Beck Dávid 2, Hering Tamás, Király Dániel, Csernus Gyula

Zám Attila edző: – A csapat a mèrkőzèst nagyon jól kezdte, ès az első kèt negyedben partenere volt a csoportot veretlenül vezető Miskolcnak, de a 3. negyedben elfáradtunk ès a jobb kondicióban lèvő ellenfelünk felőrölte a vèdelmünket valamint kihasználta a hibáinkból kialakult helyzeteket.

Czeglèdi Lamantinok – KEAC    6 – 8

Góllövők: Opra István 2, Varga Tamás, Beck Dávid, Beck Miklós, Türei Viktor

Zám Attila edző: – A helyzeteinket sajnos sorra elkapkodtuk illetve azok során sorra kapufára lőttünk. Sokszor a vèdekezèsünk  sem állt össze, így ellenfelünk 3:0 elhúzott. A mèrkőzès későbbi szakaszában azonban sikerült kiegyenlítenünk ès mèg a vezetèst is átvettük, de gólokèrt meg kellett küzdeni, ami kivette az erőt a csapatból, ekkor a 6:6-os mèrkőzès állásnál kaptunk kèt gyors gólt, melyre már nem tudtunk válaszolni. Az OB II.-es bajnokság őszi alapszakasza befejeződött, csapatunk a 3. helyen várja a tavaszi folytatást. Gratulálok minden játèkosnak az eddigi teljesítmènyèrt!!

Leány gyermek

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – Vidám Víziolovak Vízilabda Club SE. 10 – 5

Góllövők: Rocska Lilla 5, Mátè Diána 4, Takács Kata

Tankó Dorina edző: -Az első mérkőzésen döntetlent játszottunk a Vidám Vízilovak ellen. Szombaton megmutatták a lányok, hogy magabiztos játékkal tudunk győzni. A mérkőzésen kiemelkedő volt a kapus teljesítmény. Gratulálok minden leányomnak. Dolgozunk tovább idén vár még rànk két fontos idegenbeli mérkőzés.