A férfi vízilabda OB I/B bajnokságban a Ceglédi VSE hazai medencében fogadta a Miskolc csapatát.

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – MVLC (Miskolc) 11 – 16

Ceglédi góllövők: Szebenyi Szabolcs 4, Hajek Zsombor 3,  Kutasi Rómeo Dávid, Simon Gábor, Ujházy Andor, Rozsnyay Márk

Munkácsy Róbert edző: Az  OB.I/B-s csapatunkat legyőző Miskolc elleni eredmèny nem feltétlenül tükrözi a küzdèst ès a taktikai fegyelmet amit a csapat a játék során mutatott. A mèrkőzès sikere az aprò hibákon múlott, főkènt az emberelőnyös szituációk kihasználásában kell fejlődnünk.

Fèrfi OB II.

KEAC – Czeglèdi Lamantinok  7 – 10

Ceglédi góllövők; Türei Zsolt 4,  Csernus Ádám 3, Bartus Imre, Csernus Gyula, Beck Miklós

Czeglèdi Lamantinok – Szolnok  9 – 4

Ceglédi góllövők; Veres Rudolf 4, Türei Zsolt 3, Lerch Gergely, Beck Miklós

Zám Attila edző: A mèrkőzèseken jól működő egysèget alkotva, csapatkènt küzdöttünk, ennek eredményeképpen szerezhettük meg mindkèt – nehèz – ellenfèllel szemben a 3 pontot. Gratulálok a csapatnak!!

Fiú Gyermek

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – MVLC (Miskolc)   18 – 5

Góllövők; Szilágyi Márk 6, Rozsnyay Bence 4, Nagy Dávid 4, Mikus Dávid 4

Horváth Viktor edző: A gyermek bajnokság 2. fordulóját hazai környezetben játszottuk. Remek kezdés után, az első negyed eredménye 6-1 volt a javunkra, ez szerencsére megalapozta a játékosok lelkesedését. Szilágyi Márk vezérletével (6 gólt lőtt a mérkőzésen) magabiztosan nyert a csapat. A tavalyi évhez képest erősen meggyengült (4 meghatározó játékos hagyta el a klubbot) a csapat, így a megmaradt gyerekek kemény munkájának köszönhető, hogy a csapat idáig nem vallott szégyent, dicséret illeti őket!

Fiú Serdülő

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – MVLC (Miskolc)   8 – 10

Góllövők; Kiss Bálint 2, Szitkó Roland 4, Juhász Lajos

Zám Attila edző: A mèrkőzès nagyon nehèz volt, hisz azonos tudású, erőssègű csapat volt az ellenfelünk. A mèrkőzès első 3 negyedèben fegyelmezetten, taktikát betartva játszottunk, de sajnos az utolsó negyedben fáradtságunk ès apró hibáink miatt veszítettük el a mèrkőzèst.

Fiú Ifjúsági

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – MVLC (Miskolc)   8 – 6

Góllövők; Simon Gábor 4, Rozsnyay Márk, Turbók Pèter, Sági Marcell, Jakab Mátè

Juhász Benjamin edző: Úgy hiszem, hogy a meccsen a saját akaratunkat rá tudtuk „erőltetni” az ellenfèlre. Az emberelőnyös helyzeteinket hellyel-közzel megtudtuk játszani. Kapus poszton jól teljesítettünk. A vèdekezèsünk is a helyèn volt, támadásban van mèg mit fejlődnünk, de első meccsnek elfogadható. A jövőben ebből a meccsből kiindulva kell tovább fejlődnünk. Gratulálok a csapatnak!!!