MOATSZ Kupa Ifjúsági Csapat és Egyéni Bajnokság

8 közé került:Szuperinfó-CVSE csapata(Ócsai Máté,Hörömpő Ferenc,Tótin Kristóf)

CVSE-Bükki TK 3:0

Gödöllő   3:0 j.n.

KSI I.     2:3

4 közé jutásért:  BVSC II.    0:3

Az egyénivel csütörtökön kezdődött a MOATSZ kupa.Hörömpő Ferenc selejtezőből feljutva 0:2 -es hátrányból nyert főtáblás ellenfelével szemben és a későbbi győztestől is vett el játszmát.Nagyszerű eredmény a serdülő játékostól.Ócsai Máté játéka döcögősen indult a főtáblán, 4 közé jutásért Hőgye Dániel (Pécs) ellen 0:2 ről fordított nagyon szoros játszmákban, végül 4:2 lett neki.A döntőbe jutásért Both Olivértől(BVSC) kapott ki ahol 4:0-ra ahol két játszma is minimális különbséggel ment el.Másnap a csapat bajnokságon a csoportküzdelmek során közel álltunk a meglepetéshez hiszen a KSI I.ellen  Máté megverte az előző nap győztesét Huzsvár Eriket 3:1 re és Újvári Mátét is. Sajnos Hörömpő Feri kikapott  hármas helyen szoros játszmákban.Volt még fordulat a meccsben hiszen Tótin Kristóf az utolsó meccsen döntő játszmára késztette a jóval előrébb rangsorolt Újvárit ott azonban megtorpant és így 3:2 lett oda a csapat végeredmény is.A 4 közé jutásért a BVSC II ellen nem volt esély Máté veresége után melynek nem volt jelentősége hiszen az ellenfél erősebb játékerőt képviselt a 2-3 as helyen.